Lifting stomatologiczny

Lifting Stomatologiczny jest najnowszym światowym trendem, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie efektu odmłodzenia twarzy bez użycia inwazyjnych metod chirurgii plastycznej. Bez użycia skalpela, przywracając zdrowy i naturalny uśmiech możemy dać naszemu pacjentowi nowy, młodszy wygląd twarzy, bez względu na wiek.

Fundament dla tkanek miękkich

Ponieważ zęby wraz z kością stanowią fundament dla tkanek miękkich twarzy: mięśni, skóry policzków i warg, ich utrata, a co za tym idzie zanik kości, powoduje, że zapada się skóra twarzy, tworzą się zmarszczki, bruzdy i zagłębienia. Zmienia się nasz wygląd, twarz szybciej się starzeje. Poprzez odbudowę uzębienia i struktur kostnych modelujemy skórę twarzy.

Wysokospecjalistyczne leczenie stomatologiczne

Efekt liftingu stomatologicznego uzyskiwany jest poprzez wysokospecjalistyczne leczenie stomatologiczne wykorzystujące najnowsze osiągnięcia stomatologii z zakresu implantologii, ortodoncji, implantoprotetyki, chirurgii i periodontologii. LS jest alternatywą dla tradycyjnej chirurgii plastycznej, dzięki któremu możemy uzyskać efekt anti-aging bez użycia igły i skalpela.

Nasz program skierowany jest do pacjenta w każdym wieku, który chce poprawić wygląd swojej twarzy, zębów oraz ust.